|
Niedziela 05.12.2021
|
Szpit.
7.00
|
W intencji Bogu wiadomej
+Ewa Rząsa - od koleżanek i kolegów zięcia z referatu Urzędu Skarbowego w Kolbuszowej
|
8.30
|
1. +Bogusława Kloc
2. +Anna Polak - od uczestników pogrzebu (ks. Józef poza par.)
|
10.00
|
1. ++Maria i Tadeusz Wantrych
2. +Jerzy Twardowski - od Haliny i Andrzeja Pustelak (ks. Damian Ataman poza par.)
|
11.15
|
1. O pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy
2. +Zofia Kloc - od Genowefy Szydełko z rodziną
3. +Zofia Kloc - od zarządu i zawodników Klubu Sportowego Zaczernie (ks. Andrzej poza par.)
|
12.30
|
1. Za parafian
2. +Tadeusz Gołojuch - od koleżanek i kolegów z pracy Doroty (ks. Marcin Dunaj poza par.)
|
17.00
|
++Lidia i Aleksander Obrok - od córki Marty z rodziną
|
|
Poniedziałek 06.12.2021
|
6.30
|
1. +Paweł Barański - od sióstr z rodziną
2. +Mirosław Sagan - od wujka Krzysztofa z rodziną
3. +Jadwiga Garbaczewska
4. +Jerzy Twardowski - od Krystyny i Franciszka Prusak (ks. Damian Ataman poza par.)
|
17.00
|
1. +Tomasz Mazur
2. ++Maria i Franciszek Dynia
3. +Romana (f) Maksymowicz - od Marii Pomana (ks. Józef poza par.)
4. +Romana (f) Maksymowicz - od pracowników firmy INSTMAX (ks. Robert poza par.)
5. +Zofia Kloc - od córki Marii z mężem (ks. Marcin Dunaj poza par.)
6. +Zofia Kloc - od kolegów Wiesława z drużyny Old-boy'ów z Zaczernia (ks. Andrzej poza par.)
|
|
Wtorek 07.12.2021
|
6.30
|
1. +Paweł Barański - od brata Leszka z rodziną
2. +Zbigniew Wallas
3. +Mirosław Sagan - od matki chrzestnej (ks. Andrzej poza par.)
4. +Jerzy Twardowski - od rodziny Skałów (ks. Damian Ataman poza par.)
|
17.00
|
1. +Zofia Siewierska - od Marii Bereś
2. ++Apolonia i Jan Porada
3. +Romana (f) Maksymowicz - od Łukasza Oliwy z Zaborowa (ks. Józef poza par.)
4. +Romana (f) Maksymowicz - od Barbary i Zbigniewa Siutów (ks. Robert poza par.)
5. +Zofia Kloc - od córki Anny z mężem (ks. Marcin Dunaj poza par.)
|
|
Środa 08.12.2021 - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
|
6.30
|
1. +Anna Polak - od rodziny Janusza Pukały
2. +Paweł Barański - od sąsiadów z Zaczernia (ks. Damian poza par.)
3. +Jerzy Twardowski - od rodziny Skałów (ks. Damian Ataman poza par.)
|
8.30
|
Za zmarłych z rodziny Sołtys
|
10.00
|
+Helena Hadera - z racji 7. dnia po śmierci - od uczestników pogrzebu
|
18.00
|
1. +Stanisław Kosior - 9. rocznica śmierci
2. +Marta Czarnik - od uczestników pogrzebu (ks. Józef poza par.)
3. +Romana (f) Maksymowicz - od rodziny Berezowskich (ks. Robert poza par.)
4. +Zofia Kloc - od córki Haliny z mężem (ks. Marcin Dunaj poza par.)
5. +Zofia Kloc - od rodziny Kata (ks. Andrzej poza par.)
|
|
Czwartek 09.12.2021
|
6.30
|
1. +Paweł Barański - od chrześnicy Pauliny wraz z mężem Pawłem
2. +Mirosław Sagan - od kuzyna Grzegorza
3. +Anna Polak - od Justyny i Pawła Pukała z rodziną
4. +Paweł Barański - od sąsiadów z Zaczernia (ks. Damian poza par.)
|
17.00
|
1. +Kazimierz Rataj - 7. rocznica śmierci
2. +Marta Czarnik - od uczestników pogrzebu (ks. Józef poza par.)
3. +Romana (f) Maksymowicz - od Małgorzaty Bronkiewicz (ks. Robert poza par.)
4. +Jerzy Twardowski - od rodziny Stopów (ks. Damian Ataman poza par.)
5. +Zofia Kloc - od syna Wiesława z rodziną (ks. Marcin Dunaj poza par.)
6. +Zofia Kloc - od rodziny Kloców (ks. Andrzej poza par.)
|
|
Piątek 10.12.2021
|
6.30
|
1. +Paweł Barański - od sąsiadów z Zaczernia
2. +Mirosław Sagan - od rodziny z Czudca
3. +Anna Polak - od pracowników Sklepu GS w Zaczerniu
4. +Jerzy Twardowski - od rodziny Olinków (ks. Damian Ataman poza par.)
|
17.00
|
1. +Franciszek Słonka
2. +Marta Czarnik - od Magdaleny i Mateusza Włodarczy
3. +Marta Czarnik - od uczestników pogrzebu (ks. Józef poza par.)
4. +Romana (f) Maksymowicz - od Marii i Kazimierza Iskrzyckich (ks. Robert poza par.)
5. +Zofia Kloc - od wnuków i prawnuków (ks. Marcin Dunaj poza par.)
6. +Zofia Kloc - od Koła Gospodyń Wiejskich z Zaczernia (ks. Andrzej poza par.)
|
|
Sobota 11.12..2021
|
6.30
|
1. +Mirosław Sagan - od sąsiadów z Górka Zaczerskiej
2. +Jan Bojda - od córki Bogumiły
3. +Maria Błoniarz z d. Pustelak
4. +Jerzy Twardowski - od rodziny Rumanów (ks. Damian Ataman poza par.)
|
17.00
|
1. +ks. Tomasz Blicharz - od Sylwii i Patryka
2. +Tomasz Mazur
3. +Marta Czarnik - od uczestników pogrzebu (ks. Józef poza par.)
4. +Romana (f) Maksymowicz - od Anety Sowy (ks. Robert poza par.)
5. +Zofia Kloc - od wnuków i prawnuków (ks. Marcin Dunaj poza par.)
6. +Zofia Kloc - od Koła Gospodyń Wiejskich z Zaczernia (ks. Andrzej poza par.)
|
|
Niedziela 12.12.2021
|
Szpit. 7.00
|
+ks. prał. Władysław Janowski
+Anna Polak - od pracowników Zespołu Szkół w Zaczerniu
|
8.30
|
1. +Wincenty Błoniarz
2. +Jerzy Twardowski - od Marii Deptuch (ks. Damian Ataman poza par.)
|
10.00
|
1. ++Lidia i Aleksandra Obrok - od Bożeny i Roberta Lampart
2. +Zofia Kloc - od wnuków i prawnuków (ks. Marcin Dunaj poza par.)
3. +Zofia Kloc - od Zespołu Ludowego "Żytnioki" (ks. Andrzej poza par.)
|
11.15
|
1. +Marta Czarnik - od Oli i Weroniki
2. +Marta Czarnik - od Pauliny Niemiec z rodziną
3. +Marta Czarnik - od uczestników pogrzebu (ks. Józef poza par.)
|
12.30
|
1. +ks. Tomasz Blicharz - z racji 40-lecia - od wędkarzy
2. Za parafian (ks. Krzysztof poza par.)
|
17.00
|
+Jan Tomasik
|