Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego.

niedziela, 27-03-2022 | dodał: M.K.


Od 1 kwietnia 2022r. po przerwie zimowej ponownie zostanie otwarty staw plebański. Zapraszamy wszystkich fanów wędkarstwa do wspólnego spędzania czasu na łonie natury.

Aby zwiekszyć bezpieczeństwo nad wodą oraz przyjemność z łowienia został ustalony regulamin łowiska. Bardzo prosimy wszystkich o jego przestrzeganie. Najważniejsze punkty regulaminu to obowiązek przebywania dzieci (do 16 roku życia) na terenie stawu pod opieką dorosłych oraz całkowity zakaz zabierania ryb. 

Staw został uprzątnięty i przygotowany na nowy sezon. W okresie jesiennym zostały wpuszczone nowe ryby. 

Dziękujemy bardzo członkom klubu wędkarskiego "Ponad Wodami" za opiekę nad stawami.

Regulamin

Radio VIA

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM