Rejestracja opiekuna grobu.

sobota, 07-10-2023 | dodał: M.K


W celu rejestracji opiekuna grobu, należy odnależć w przeglądarce stronę internetową "Grobonet-Zaczernie": https://zaczernie.grobonet.com/grobonet/start.php. W pasku zadań kliknąć: "WYSZUKIWARKA" i zostaniemy przekierowani, aby odnależć grób bliskiej osoby. Następnie trzeba kliknąć na wyszukiwarkę: "wpisz imię i nazwisko pochowanego" i wpisać dane przypisane do grobu, którego chcemy być opiekunem oraz wcisnąć: "Szukaj". Jeśli wyświetli się kilka opcji grobów o tych samych uzupełnionych danych, wybieramy odpowiedni grób kierując się datami urodzenia/pogrzebu lub zdjęciem grobu. Zostaniemy przekierowani do panelu opcji (znajdują się w dolnej części strony), z których należy wybrać: "rejestracja opiekuna". Kolejnym krokiem będzie naciśnięcie przycisku na dole strony: "Formularz rejestracji". Pojawi się kilka pół koniecznych do uzupełnienia.

 1. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz i podać niezbędne dane do stworzenia deklaracji opiekuna grobu (pola z gwiazdką):
  a. imię i nazwisko
  b. adres e-mail i telefon do kontaktu
  c. adres zamieszkania
 2. Po wypełnieniu formularza, kliknij przycisk "Wyślij".
 3. Wyświetli Ci się deklaracja opiekuna grobu ze wszystkimi informacjami, które podałeś, a także danymi administracji cmentarza. Jeżeli wszystko się zgadza, należy zatwierdzić podane dane.
 4. Teraz na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji, w celu pełnej weryfikacji zgłoszenia należy kliknąć w link. Wyświetli się informacja, że Twoja rejestracja została potwierdzona. Opcja pobierania formularza za pomocą przycisku jest chwilowo nieaktywna.
 5. W tym momencie, administrator cmentarza otrzymał zgłoszenie wraz z deklaracją.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM