1 rocznica śmierci Śp. Ks. Tomasza Blicharza

niedziela, 17-10-2021


Dzisiaj 17 października mija dokładnie rok od śmierci Śp. Księdza Tomasza Blicharza , pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Pamiętajmy także o nauce którą głosił dla nas Ksiądz Tomasz, aby ona nadal żyła w nas i była dla nas drogowskazem jak dobrze przeżyć życie w bliskości Pana Boga.

Po więcej nagrań z kazaniami Ks. Tomasza zapraszamy -->tutaj<-- . Jest to chronologicznie ustawiona lista, opracowana przez kleryka Przemysława Roga, krótkich nargań które Ks. Tomasz Tomasz wysyłał do znajmoych przez cały okres pandemi.

Kliknij -->tutaj<-- aby obejrzeć zapis transmisji z uroczystości pogrzebowych Śp. Ks. Tomasza Blicharza.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM