BIURO PARAFIALNE
36-062 ZACZERNIE 732

Kancelaria w naszej parafii czynna jest w dni powszednie zaraz po Mszy porannej (Msza św. o godz. 630)

około godz. 700.i wieczorem po Mszy św. (Msza wieczorna 17.00 (czas zimowy) i 18.00 (czas letni)

Sprawy małżeńskie po wcześniejszym ustaleniu.

W sprawach pilnych o każdej porze: telefon biura - 178596698 w.21

Nieczynna jest we wszystkie uroczystości kościelne (np. w Boże Ciało) i w święta obowiązkowe zniesione przez władze państwowe (np. 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP).

W kancelarii parafialnej załatwiane są następujące sprawy:

• realizowane są formalności przed chrztem św., bierzmowaniem, ślubem, pogrzebem,
  • wydawanie metryk czyli świadectwa chrztu św.,
  • porady duszpasterskie.

W zachrystii po każdej Mszy św. można zamawiać intencje Mszy św., zgłaszać osoby chore do posługi sakramentalnej i spowiedzi w domach.

Uwaga! Zgodnie z prawem kościelnym wszystkie sprawy związane z sakramentami: chrztu św., I spowiedzi i Komunii św., bierzmowania, małżeństwa i pogrzebu zgłasza się we własnej parafii tj. w miejscu stałego zamieszkania.

Konto bankowe parafi:

Przypominamy numer parafialnego konta bankowego:

Bank Spółdzielczy Jasionka

Nr 13-9191-0000–2001–0006–0495-0001